Loading…
I dashuri e tradhton Dua Lipën, madje nën shoqërimin e këngës së saj
  • 14/06/2018 | 13:44

I dashuri e tradhton Dua Lipën, madje nën shoqërimin e këngës së saj

Janë publikuar disa pamje filmike të Isaac Carew, të dashurit të Dua Lipës, duke kërcyer në krahët e një vajze misterioze. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte, dyshja po kërcente nën tingujt e këngës së Dua Lipës dhe Calvin Harris, One Kiss.


Modeli është filmuar duke përqafuar vajzën brune dhe duke u mbështetur pranë fytyrës së saj.

Çifti Carew dhe Lipa kanë rinisur lidhjen e tyre në Janar mbas një shkëputje në Shkurt të 2017. Dua Lipa nuk ka munguar të komentoj në Twitter duke këshilluar fansat e saj.

“Dashuria është gjëja më e bukur që mund të ndodhi ndonjëherë,” shprehet këngëtarja, “por frika ime më e madhe është të qëndroj me dikë toksik për një kohë të gjatë.”

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë