Loading…
I dashuri i Dua Lipas kapet duke e tradhëtuar
  • 13/06/2018 | 14:10

I dashuri i Dua Lipas kapet duke  e tradhëtuar

Si duket këngëtarja  me famë botërore, Dua Lipa, do t’i bie pishman  që mori vendim të rikthehet  me të dashurin me të cilin ishte edhe më përpara.


Kjo pasi i dashuri i saj është kapur mat duke e tradhëtuar atë me një femër tjetër në një klub nate, transmeton gazetametro.net

Kjo ndodhi vetëm për një kohë shumë të shkurtë, pas dy jave, pasi çifti ishte fotografuar së bashku dhe kishin konfirmuar se janë kthyer bashkë.

Kështu, The Sun ka publikuar disa fotografi ku i dashuri i saj shihet në një klub nate duke vallëzuar dhe duke dashur ta puth një femër tjetër. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë