Loading…

I dashuri i Fjollës thyen heshtjen, flet për divorcin me gruan e parë

  • 17/11/2020 | 19:51

I dashuri i Fjollës thyen heshtjen, flet për divorcin me gruan e parë

Fisnik Syla, i dashuri i Fjolla Morinës, lidhja e të cilëve u bë pubike për publikun pas arrestimit të këngëtares, ka folur hapur për ish- gruan e tij, transmeton Gazeta Metro.


Pasi u bë i ditur lajmi për lidhjen me këngëtaren kosovare, Fjolla Morina, u bë e ditur edhe jeta private e bisnesmenit Fisnik Syla, i cili u akuzua se braktisi familjen e tij për këngëtaren.

Deri më sot as ai e as Fjolla nuk kanë folur në lidhje me këtë, por duket se Syla ka vendosur të tregon diçka më shumë dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një postimi në Instastory ku tha se martesa e tij mori fund para se Fjolla të bënte pjesë në jetën e tij./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë