Loading…
I dashuri stepet teksa shikon të dashurën duke hequr qerpikët artificialë
  • 09/06/2018 | 10:40

I dashuri stepet teksa shikon të dashurën duke hequr qerpikët artificialë

Një video komike e një vajze të re duke hequr qerpikët e saj artificialë është përhapur shumë – falë reagimit të djalit me të cilin ka dalur në takim.


Amanda Zimmerman, 17, nga Brunswick’u Lindor, New Jersey, inçizoi shoqen e saj Kayleigh O’Kane duke hequr qerpikët e saj artificialë para syve të të dashurit të saj Joe Petrocelli, i cili mbeti i stepur kur e pa se çfarë po bënte ajo, transmeton gazetametro.net

“Kayleigh tha se do të largonte qerpikët e saj artificialë kështu që unë doja ta inçizoja atë dhe ta fus në ‘’Snapchat Story””, tha ajo për NBC Neë York.

“Thjesht ndodhi që Joe bëri atë fytyrë i stepur nga ajo që po shihte. Koha ishte perfekte. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë