Loading…

I digjet shtëpia, pranon ndihmë mjekësore

  • 24/04/2017 | 12:43

I digjet shtëpia, pranon ndihmë mjekësore

Policia raporton se një personi nga Gjakova i komunitetit egjiptian i është djegur shtëpia dhe si pasojë ka marr lëndime trupore.


“Ankuesi mashkull K/Egjiptian ka raportuar se shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri. Njësia policore dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Ankuesi ka pranuar tretman mjekësor pasi që kishte lënduar këmbën. Dëmet janë të konsiderueshme”, ka njoftuar polica e Kosovës.

Policia njofton se njësiti policorë dhe zjarrfikësit kanë shuar zjarrin dhe se dëmet janë të konsiderueshme. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë