Loading…

I doli pa leje ‘diss’i’ ndaj Unikkatilit, reagon Fero: ‘Kush e ka publiku, marre i koftë’

  • 05/10/2022 | 18:33

I doli pa leje ‘diss’i’ ndaj Unikkatilit, reagon Fero: ‘Kush e ka publiku, marre i koftë’

Në rrjete sociale ka qarkulluar një këngë e papublikuar e reperit, Fero.


Bëhet fjalë për “diss-in” ndaj Unikkatilit dhe TBA-së.

Si duket ky “diss”, ishte krijuar në kohën kur Fero kishte përplasje të forta publike me Unikkatilin dhe grupin e njohur.

E si duket, ky projekt është publikuar pa dëshirën e Feros.

Teksa ndodhet në Dubai, ku edhe po pushon me Arbenitën, Fero ka reaguar ndaj kësaj.

“Kushdo që e ka publikuar atë diss, marrë i qoftë, nuk është dashtë. Se unë vetë se kom publiku, e pata qit BMË u kon e lehtë. Thojsha që najsen, pastaj i lëshoj Hiroshimat e tjera. Mbi të gjitha, ju kërkoj faqeve mos me postu se ai është kapitull që ka kaluar. Mbreti i hiphopit”, është shprehur ai në postim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë