Loading…

I erdhi fundi, ja kur përfundon Për’puthen

  • 16/05/2021 | 12:32

I erdhi fundi, ja kur përfundon Për’puthen

Programit i erdhi edhe fundi.


Autorja e emisionit, Olsa Muhameti ka treguar se po xhirohen edhe episodet e fundit të emisionit, shkruan lajmi.net.

Përmes rubrikës ‘Ask me a question’ në Instagram ajo është pyetur nga ndjekësit dhe tha se ‘Përputhen’ përfundon në fund të qershorit.

“Nuk do ketë më ‘Përputhen’? Pse java e fundit?”, ka qenë pyetja e ndjekësit derisa ajo është përgjigjur: “Jo nuk është java e fundit, ‘Përputhen’ përfundon në fund të qershorit! Ama javën që vjen konkludohen ngjarjet e personazheve, që kanë mbetur në program”, tha ajo.

Ndryshe, ‘Përputhen’ transmetohet qysh se nga muaji tetor vitin e kaluar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë