Loading…
I futë duart nga prapa, ajo e bën horë në sy të të gjithëve
  • 10/07/2018 | 17:15

I futë duart nga prapa, ajo e bën horë në sy të të gjithëve

Një moment aspak i këndshëm ka ndodhur gjatë transmetimit Live të një emisioni.


Video tregon momentin kur moderatori Louis Walsh i futë fuart të ftuarës së tij, Mel B’së, transmeton gazetametro.net

Kj ndodhi përderisa mysafirët ishin duke folur, kur Walsh i hedh krahun të ftuarës dhe fillon e fërkon të pasmet.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Mel, e cila reagoi duke kërkuar që të gjithë të ndalen dhe të shikojnë se çfarë moderatori po bënte.

Walsh u mundua të arsyetohej se thjesht po kujdesej për të. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë