Loading…

I humb burri, gruaja kërkon ndihmën e Policisë së Kosovës

  • 26/03/2020 | 11:47

I humb burri, gruaja kërkon ndihmën e Policisë së Kosovës

Një grua nga Prishtina ka kërkuar ndihmë nga Policia e Kosovës, pasi burri i saj a disa ditë që nuk është lajmëruar në shtëpi, shkruan Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në rrugën ‘Ismet Krasniqi’ në Prishtinë.

Gruaja ka lajmëruar në polici se bashkëshorti i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

“Rr. Ismet Krasniqi, Prishtinë 24.03.2020-12:10. Me 25.03.2020 ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij”, thotë policia./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë