Loading…

I jashtëzakonshëm Zhegrova, goli i shënuar prej tij për Lille

  • 08/02/2023 | 20:58

I jashtëzakonshëm Zhegrova, goli i shënuar prej tij për Lille

Lille e ka barazuar rezultatin ndaj Lyonit në Kupën e Francës në 2:2.


Ishte minuta e 63-të kur Edon Zhegrova realizoi.

Për ta parë videon mund të klikoni KËTU:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë