Loading…
I ka 210 kilogramë, e besa edhe po ua sheh hajrin
  • 11/02/2019 | 13:18

I ka 210 kilogramë, e besa edhe po ua sheh hajrin

Vajza webcam, e cila i ka 210 kilogramë, ka zbuluar se fiton pasuri ashtu që ha 10 mijë kalori në ditë para fansava, të cilët për këtë i japin para, transmeton Gazeta Metro.


Amanda Faye (25) sjfrytëzon oreksin e saj kolosal në mënyrë që fetishistëve t’ua marrë deri në 76 funta që ta shikojnë deri sa ha sasi enomre suhqimi dhe pi lëngje të gazuara, shkruan The sun.

Shou i saj është i njohur për shkak të fetishit të njohur si “federism”, i cili e erotizon të ngrënët dhe të fituarit në peshë. Videot e saj shpesh përfshijnë edhe “xhonglimin me dhjamë”, ndërsa për fansa zhvishet edhe në toples dhe ua plotëson edhe fetishët tjerë të lidhur me trashësinë.

Ajo i bën tri xhirime brenda ditës, ndërsa merr edhe një “tonelatë hate-sh”, por shton se ia ka dalë që këtë ta kthejë në pozitivitet.

View this post on Instagram

Still a good looking big bitch with my large belly and stretch-marks 🌸🧬⭐️ . . . . #plussizefashion #bbwgirls #feederism #bbwlovers #mamahorker #plussize #plussizemodel #plusfashion #plussizelingerie #feabie #feedee #ssbbw #ssbbwbelly #ssbbwbooty #ssbbwlover #ssbbwgoddess #biggirls #ssbbwgoddess

A post shared by 🍒 Amanda Faye 🍒 (@mamahorker) on

Amanda thotë se për shkak të kilogramëve të tepër ndjehet e lumtur – fizikisht e seksualisht.

Pasi që për një çast i ka humbur 40 kilogramë, ajo thotë se e ka kuptuar se e ka bërë këtë vetëm për t’u përshtatur me njerëzit përreth dhe se shumë më mirë ndjehet me peshën që e ka.

Ndonëse ka kërkesa të çuditshme nga disa myshterinj, për shumicën thotë se kanë respekt./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë