Loading…

‘I kanë pre hundën, faqen dhe një plumb në këmbë’:E rrahën live në TikTok, flet i afërmi i Luigj Markut

  • 09/08/2022 | 11:22

‘I kanë pre hundën, faqen dhe një plumb në këmbë’:E rrahën live në TikTok, flet i afërmi i Luigj Markut

Luigj Marku, personazhi ekstremist fetar i rrjeteve sociale, u rrah para pak ditësh live në një park të Dublinit teksa po filmonte një video live në TikTok.


Imazhi i personit që e rrahu u pasqyrua në xhamin e syzeve të tij. Teksa fotoja e Gashit u bë virale në rrjetet sociale, ai mohoi ngjarjen.

Të afërm të Luigj Markut kanë reaguar në rrjetet sociale mbi dhunën që ushtruan ndaj tij duke thënë se i kanë prerë hundën.

“Tash ç’a u bo? E kapën e neutralizun, e gjuajtën në makinë e çunë në hije të një peme. E majtën keq, i kanë pre hunën. I kanë ra keq këtu e kanë pre në faqe, i kanë fut i plumb në kofshë. Se ky ka qenë sakat…”,-ka deklaruar miku i vëllait të Markut në një video në TikTok

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë