Loading…

I kanë ruajtur për 14 shkurtin: Edhe Samanta publikon këngën e re

  • 14/02/2020 | 22:04

I kanë ruajtur për 14 shkurtin: Edhe Samanta publikon këngën e re

Në rrjedhën e artistëvë shqiptarë që vendosën të publikojnë këngë e reja për ditën e të dashuruarëve, ka qenë edhe  Samanta Karavella që lansoi një këngë të re, transmeton Gazeta Metro.


“Pse” mban titullin projekti më i ri, në të cilën Samanta ka shkëlqyer.

Klipi nën ngjyrën e kuqe, ngjyr kjo e dashurisë, ka nxjerrë në pahë linjat e saja supër seksi.

Për tekstin e këngës u kujdes, MUMA, për muzikën Alfred Sula, ndërsa klipi u realizua nga “Max Production”./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë