Loading…
I kënduan të gjithëve radhën e ka nëna, motrat Mustafa me këngë të re
  • 09/02/2019 | 18:40

I kënduan të gjithëve radhën e ka nëna, motrat Mustafa me këngë të re

Motrat Mustafa janë këngëtare shumë të dashura për degjuesit e këngës popullore, transmeton Gazeta Metro.


Ato kanë prekur shumë tema në vendin tonë, qofshin ato të ndjeshme apo të dasmave e ahengjeve familjare.
Një projekt për nënën do të jetë kënga e tyre e ardhshme e cila është punuar nga Ilir Berani dhe shumë shpejtë do të publikohet me videoklip.

Ato njihen si ‘bilbilat’ e kosovës, dhe kanë shumë potpuri e bashkëpunime./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë