Loading…

I kërkuari i INTERPOL, organizonte koncerte në Kosovë dhe rrinte me estradën kosovare

  • 05/11/2018 | 22:06

I kërkuari i INTERPOL, organizonte koncerte në Kosovë dhe rrinte me estradën kosovare

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas gjerman në Prishtinë.

Atë e kërkonte INTERPOLI sepse dyshohej për disa vepra penale.

Prangosjen e tij e bëri njësiti elitar i policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë