Loading…

I mituri rrah nënën e tij: Arrestohet nga policia

  • 06/04/2021 | 10:21

I mituri rrah nënën e tij: Arrestohet nga policia

Një person i mitur ka sulmuar fizikisht nënën e tij, i cili më pas është dërguar në mbajtje për 24 orë, shkruan Gazeta Metro.

Viktima femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj.

‘’ Gjilan, 04.04.2021 – 12:00. Viktima femër kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari (djali i saj) i mitur mashkull kosovar. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar që i dyshuari të dërgohet në mbajtje për 24 orë.’’/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë