Loading…

I moshuari shfaqet i mllefosur gjatë protestës: Unë me rrenca më s’muj jetoj

  • 29/01/2022 | 14:14

I moshuari shfaqet i mllefosur gjatë protestës: Unë me rrenca më s’muj jetoj

Ka fillur protesta e Partisë Social Demokrate (PSD) kundër shtrenjtimit të rrymës, transmeton Gazeta Metro.


Aty është vërejtur një numër i madh i protestuesve.

Një i moshuar është shfaqur në protestë i zemëruar duke thënë se s’mund të jetojë me rrenca në protestën kundër shtrenjtimit të rrymës.

“Unë nuk muj jetoj me rrenca, unë e du drejtësinë tem, unë me rrenca s’muj jetoj”, ka thënë ai.

Qindra qytetarë janë mbledhur në protestën e organizuar nga PSD të cilët do të marshojnë drejt objektit të qeverisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected].net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë