Loading…

I moshuari shqiptar humb jetën pas rrëshqitjes në akull

  • 12/01/2017 | 17:53

I moshuari shqiptar humb jetën pas rrëshqitjes në akull

I moshuari ka ndërruar jetë ditën e sotme pas dëmtimeve të marra nga rrëshqitja që ka pësuar në akullin e krijuar nga ngricat në oborrin e banesës së tij.


Në datë 5 janar në fshatin Panaja të Vlorës, ku 80 vjeçari Tasim Bexhet Llanaj, është rrëzuar në oborrin e shtëpisë nga ngrica ku ka marrë dëmtime fizike, raportojnë mediat shqiptare.

Pas incidentit të ndodhur i moshuari është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të qytetit ku ka marrë ndihmë mjekësore, por sot ka ndërruar jetë duke mos i rezistuar dot plagëve të marra.

Materialet u referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë për veprime të mëtejshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë