Loading…

I ofroi para që ta bëjë një veprim, Arbenita i kthehet fansit

  • 16/04/2019 | 12:09

I ofroi para që ta bëjë një veprim, Arbenita i kthehet fansit

Partnerja e reperit Fero, Arbenita Ismajli, është kthyer në një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara të showbizit, transmeton Gazeta Metro.


Së fundmi modelja publikoi një foto ku shfaqet me një foto mjaft tërheqëse, mirëpo vëmenjden e mori një ndjekës i saj në Instagram.

“A po ja çel bacit pak, ti jep baca 500 euro”, i shkruan ndjekësi, të cilit Arbenita i ka kthyer përgjigjen epike.

“Me 500 euro i fshij sytë në  mëngjes”, i shkruan ajo. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë