Loading…

I pafat: 57 vjeçari gjendet i pajetë, në portofol kishte biletën fituese të lotarisë

  • 29/09/2021 | 14:22

I pafat: 57 vjeçari gjendet i pajetë, në portofol kishte biletën fituese të lotarisë

Trupi i një burri 57-vjeçar nga Michigan u gjet në plazh në Qarkun Huron në mëngjes me një biletë fituese të llotarisë të futur në portofolin e tij, sipas një raporti, transmeton Gazeta Metro.


Gregory Jarvis fitoi 45,000 dollarë në fillim të këtij muaji.

Ai u kthye në vend disa ditë më vonë dhe thuhet se ishte në gjendje të mirë shpirtërore. Ai bleu raunde për klientët edhe pse nuk ishte në gjendje të arkëtonte biletën e tij për shkak të një problemi me kartën e tij të Sigurimeve Shoqërore.

Kyle Romzek, shefi i policisë në Caseville, tha për stacionin se zbulimi i biletës së lotos i shtyu oficerët e tij të hidhnin një vështrim tjetër në këtë rast, por teoria është se Jarvis po lidhte varkën e tij kur humbi hapin dhe goditi kokën.

Një autopsi mbështeti teorinë dhe tha se ai u mbyt, tha raporti. Stacioni raportoi se të afërmit e tij do të jenë në gjendje të mbledhin fitimet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë