Loading…

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

  • 13/06/2021 | 10:45

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Këngëtarja po ndan imazhe të shumta të vajzës së saj.


Dhe, Arbenita Ismajli pas tri javëve të lindjes së Ninës ka publikuar fotografi në storien në Instagram, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare siç duket nuk ka marrë edhe komente të mira nga ndjekësit për vajzën dhe kjo mund të vërtetohet si shkak i një postimi që ajo ka bërë.

Arbenita, ka shkruar se i kanë paragjykuar vajzën dhe të tillët nuk kanë zemër dhe tru si mund ta bëjnë atë drejt një fëmijë.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që ajo bën reagime lidhur me vajzën e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë