Loading…

I pari i kryeqytetit shqiptar gjuhet me vezë në mes të rrugës

  • 14/06/2018 | 12:16

I pari i kryeqytetit shqiptar gjuhet me vezë në mes të rrugës

Një i ri ka filmuar me celular teksa një i ri tjetër gjuan me vezë të parin e Tiranës, Erion Veliaj, në mes të rrugës.


Ngjarja ka ndodhur pak para se Veliaj të niste takimin me artistët.

Ky veprim është kryer nga të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike. Video tregon një të ri teksa i afrohet kryebashkuakut Veliaj dhe fillon të gjuajë në drejtim të tij, transmeton gazetametro.net

I riu largohet menjëherë nga shoqëruesit e Veliajt përderisa i riu kërkon që mos ta prekin.

Veprimi i të rinjve ishte formë proteste ndaj asaj që ata konsiderojnë të jetë prishje e teatrit kombëtar në favor të ngritjes së kullave nga Veliaj. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë