Loading…

‘I paska ngjarë mamit për futboll’, tifozët tallen me këtë futbollist

  • 26/09/2021 | 22:47

‘I paska ngjarë mamit për futboll’, tifozët tallen me këtë futbollist

Djali i David Beckham, Romeo Beckham, debutoi të dielën në futbollin profesionist, duke luajtur për ekipin e kategorisë së tretë në SHBA, Fort Lauderdale, që është në pronësi të babait të tij.


19-vjeçari, i cili është edhe model, iu bashkua ekipit të dytë të Inter Miami në fillim të muajit dhe debutoi vetëm fundjavën e kaluar.

Por, videoja me momentet më të mira të ndeshjes tregoi se Romeo nuk ka talentin e të atit, sidomos në krosimet nga e djathta.

Tifozët nuk kanë pasur mëshirë me kritikat, me njërin prej tyre që shkroi në Twitter: “I paska ngjarë mamit për futboll”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë