Loading…

I përshëndet të gjithë nxënësit në stilet e tyre

  • 29/04/2017 | 11:05

I përshëndet të gjithë nxënësit në stilet e tyre

Përshëndetet me nxënësit e tij para se të futen në klasë në një mënyrë shumë interesante.


Një profesor shumë i veçantë dhe i dashur për nxënësit e tij, është paraqitur në videon e mëposhtme ku shihet se i përshëndet të gjithë në mënyrat që këta nxënës e bëjnë zakonisht, transmeton Gazeta Metro

Sjellet e tij duken me të vërtetë interesante, teksa prej secilin nxënës te dera e klasës dhe i fol atyre pastaj futet në orë të mësimit.

Ndiqeni videon:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë