Loading…

I propozuan martesë publikisht: Këto kritere ka Olta Gixhari

  • 14/10/2019 | 20:27

I propozuan martesë publikisht: Këto kritere ka Olta Gixhari

Aktorja e njohur Olta Gixhari është shumë e dashur për publikun. Kjo edhe në sajë të natyrës së saj mjaft ekstravagante e njëkohësisht karizmatike.


Olta është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku shpesh poston foto mjaft të bukura.

Ajo po ashtu është e lidhur shumë me ndjekësit e saj, dhe i jep atyre hapësirën për t’a pyetur mbi jetën private.Ditën e sotme Olta përmes një instastory na ka zbuluar se një nga fansat i ka propozuar martesë.

 

View this post on Instagram

 

I will wait for the perfect wave! #memory

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

“A do të martohesh me mua”,-ka qenë kjo pyetja e fansit, së cilës aktorja bukuroshe nuk i ka kthyer një përgjigje ekzakte. “Di të gatuash”,-ka shkruar ajo, duke na lënë të kuptohet se kriteri i saj i vetëm është gatimi.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë