Loading…
I provokon patat dhe e gjen belanë: Kthim i rrufeshëm i goditjes (VIDEO)
  • 07/04/2019 | 23:21

I provokon patat dhe e gjen belanë: Kthim i rrufeshëm i goditjes (VIDEO)

Vajza ka shkuar tinëzisht për t’i trembur patat, por atë që ka ndodhur vërtet nuk e ka pritur, transmeton Gazeta Metro

Në fakt, një patë i është kthyer dhe e ka sulmuar, ndërsa ajo ka ikur duke uluritur, deri sa personi i cili e ka xhiruar nuk ka mundur t’i ndalojë të qeshurat.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë