Loading…

I riu në Mitrovicë u qëllua 10 herë

  • 05/05/2017 | 23:12

I riu në Mitrovicë u qëllua 10 herë

Një person është lënduar si pasojë e një përleshje me armë, në një lokal në Mitrovicë. 

I plagosuri është dërguar në QKUK, pasi gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Zëdhënësi i policisë, Avni Zahiti  ka thënë se policia ka dal në vendin e ngjarjes, ku ka konfiskuar një armë zjarri, ndërsa nuk ka bërë të ditur detaje tjera.

Siç raportoi gazetametro.net, ai është Ermal Kamberi, menaxher i lokalit ‘Check In’ në Mitrovicë.

‘Ai është E.K. 23 vjeçar dhe është dërguar në QKUK për trajtim shëndetësor, pasi gjendja e tij shëndetësore është e rendë. Të njëjtat burime njoftojnë se ai është qëlluar 10 herë’, njofton zëdhënësi i policisë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë