Loading…
I riu që u hodh nga një ndërtesë në Mitrovicë, është nga Shqipëria
  • 21/06/2018 | 01:09

I riu që u hodh nga një ndërtesë në Mitrovicë, është nga Shqipëria

Një 24-vjeçar vdiq pasi të mërkurën rreth orës 23:00 u hodh nga kati i gjashtë i një ndërtese në Mitrovicë.


Burime të Gazetës Metro, brenda Policisë së Kosovës, bëjnë të ditur se viktima është nga Shqipëria. Ai banonte me qira në ndërtesën nga ku u hodh, dhe ra në tarracën e lokalit “Zippo”.

Edhe pse në vendngjarje kishte dalë Ambulanca, dhe viktima ishte transportuar për në spital, raportohet se ai kishte vdekur në vend. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë