Loading…

I riu shqiptar, ndez cigaren me 50 euro: Bëhet horë nga komentuesit

  • 27/02/2020 | 11:19

I riu shqiptar, ndez cigaren me 50 euro: Bëhet horë nga komentuesit

Luksi i tepërt i disa të rinjve shqiptar po vazhdon të shoqërohet edhe me publikimin e disa videove që po bëjnë xhiro nëpër rrjetet socaile, shkruan Gazeta Metro.

Kështu një i ri nga Shqipëria nuk po shqetësohet aspak për paratë, madje edhe i shpërdoron ato.

Ai ka publikuar së fundmi një video ku shihet duke ndezur cigaren e tij me 50 euro, ai shihet i buzëqeshur dhe krenar me këtë veprim.

Mirëpo shumë nga komentuesit kanë reagime negative ndaj tij, ku i kanë shkruar se më mirë ato para ishin t’i dorëzoheshin ndonjë familje të varfër.//gazetametro.net

&

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë