Loading…

I riu s’shkon në punë, shefi e publikon mesazhin qesharak që ia dërgoi

  • 30/10/2021 | 10:06

I riu s’shkon në punë, shefi e publikon mesazhin qesharak që ia dërgoi

Një punëdhënës mbeti i shtangur kur një nga punonjësit e tij raportoi se nuk mund të vinte në punë sepse e dashura e tij nuk i kishte larë çorapet.

Ken Moore nga Bristol nuk mund të mos mrekullohej me mesazhin që i dërgoi punonjësi ndaj e postoi në rrjetet sociale. Në një kohë shumë të shkurtër u bë një hit viral.

Në mesazh thuhej: “Nuk mund të vij në punë se nuk gjej çorape të lara”, shkroi ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë