Loading…

Kamenicë, i rrokulliset traktori, vdes nga plagët

  • 26/11/2016 | 09:52

Kamenicë, i rrokulliset traktori, vdes nga plagët

Një person ka ndrruar jetë dje në mënyrë aksidentale pasi që gjersa ishte duke punuar në mal është rrokullisur  më traktor.

“ Në Dardanë , një mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime vdekjeprurëse pasi që i njëjti gjersa ishte duke punuar në mal është rrokullisur me traktor ”, thuhet në raportin 24 orësh nga Policia e Kosovës.

Me urdhër të prokurorit  trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë  Ligjore për obduksion.

Në njoftim thuhet në vendin e ngjarjes kanë dalur njësiti policorë, njësiti i zjarrfikësve dhe ekipi mjeksor, të cilët konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë