Loading…
I shkruan “Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses |FOTO
  • 08/08/2018 | 23:01

I shkruan “Mirë se vjen në Serbi”, i dashuri i Dua Lipës i mbyll gojën komentueses |FOTO

Dua Lipa bashkë me të dashurin, Isaac Carew ka udhëtuar sot nga Londra për në Prishtinë.


Këngëtarja ka mbajtur edhe konferencë për medie, ku foli për koncertin, talentët e tjerë shqiptarë si dhe për misionin e festivalit “Sunny Hill”, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës, janë publikuar disa imazhe si nga Dua ashtu edhe nga Isaac, prej momentit kur janë nisur për në Kosovë.

Në një fotografi që Isaac e shkrepi në avionin privat me të cilin udhëtuan, ai etiketoi Prishtinën, por nuk munguan edhe komentet tendencioze nga ndjekësit serbë.

Një komentuese serbe i shkruan atij “Mirë se vjen në Serbi”, ndërsa i dashuri i Duas kishte përgjigje epike, ku shkroi “Gjeografia nuk është atributi juaj, apo jo?”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë