Loading…
I vë ‘zjarrin’ rrjeteve sociale një nënë si Zajmina |FOTO
  • 10/08/2018 | 21:14

I vë ‘zjarrin’ rrjeteve sociale një nënë si Zajmina |FOTO

Zaimina Vasjari po tregon se format e saj atraktive janë në top-formë.


Ajo në janar të këtij viti u bë nënë për herë të parë e cila solli në jetë, vajzën që e ka pagëzuar me emrin, Khloe.

 

Pa pa fare 🙈🤣

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Dhe tani, Vasjari pushimet është duke i bërë në shtëpinë e saj nga e cila po sjell pamje dhe video të llojllojshme. Në një foto të fundit këngëtarja shqiptare mahnit me linjat trupore në një palë bikini bordo.

Mommy & Khloe 🦄🦄 #unicornfamily

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Pak muaj prej se është bërë nënë por Zaimina lirshëm mund të thuhet se është në formën e duhur për të rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

🦄

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Nga ana tjetër, në projekte muzikore ka kohë që nuk ka qenë aktive që të mos themi se e ka lënë muzikën krejtësisht.

 

Më të fundit
...
  • 18/03/2019 | 23:56
...
  • 18/03/2019 | 23:48
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë