Loading…

I vidhet me forcë çanta nga krahu një gruas në Prishtinë

  • 10/12/2021 | 09:54

I vidhet me forcë çanta nga krahu një gruas në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë një gruas i është vjedhur çanta nga krahu, shkruan Gazeta Metro. 


Viktima femër kosovare ka raportuar në Polici se një i dyshuar deri më tani i pa njohur ja ka vjedhur me forcë çantën nga krahu.

Sipas viktimës në çantë ka pasur para të gatshme rreth 100 €, dokumente personale, kartela bankare dhe një telefon në vlerë rreth 100 €.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë