Loading…

I “vihet flaka” Nismës në Drenas, japin dorëheqje 4 anëtarë të Kryesisë (Video)

  • 17/05/2017 | 22:24

I “vihet flaka” Nismës në Drenas, japin dorëheqje 4 anëtarë të Kryesisë (Video)

Koalicioni i Nismës me PDK-në ka shkaktuar tensioned dhe reagime në Degën e PDK-së në Drenas.

Kështu bashkëpunëtori ynë nga Drenasi ka dërguar një video në të cilën shihet duke e djegur librezën e anëtarësisë së partisë Nisma, raporton Botapress.

Tensionet dhe reagimet po vazhdojnë edhe anembanë Kosovës sidomos në Nisma dhe në AAK.

https://www.youtube.com/watch?v=wVIe6orNYcg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë