Loading…
I vogël në moshë, por djaloshi nga Kosova i bie çiftelisë në mënyrë të mrekullueshme |VIDEO
  • 23/09/2018 | 16:37

I vogël në moshë, por djaloshi nga Kosova i bie çiftelisë në mënyrë të mrekullueshme |VIDEO

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale së fundi, e tregon një djal të vogël nga Kosova duke i rënë çiftelisë në mënyrë të mrekullueshme.


Pos kësaj, ai ka edhe një zë të mahnitshëm.

Video është bërë në një dasmë të mbajtur diku në vendin tonë, derisa djaloshi këndon këngë patriotike.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

Ky djalosh do ju mahnisë me zërin e tij fantastik#Shpërndaje edhe ti #Tag një person që i ka në qef kënget me çifteli

Posted by Gazeta NewBorn on Monday, 7 August 2017

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë