Loading…

‘I yti që nga prekja e parë’, Blero ia kalon edhe Elhaid Cufit me dedikimin romantik ndaj të dashurës

  • 06/06/2023 | 15:47

‘I yti që nga prekja e parë’, Blero ia kalon edhe Elhaid Cufit me dedikimin romantik ndaj të dashurës

Blero më i dashuruar se kurrë po duket me postimin e fundit që postoi në “Instastory”.


Ai uron të dashurën e re për ditëlindje, me një urim mjaftë special.

Këngëtari ndër tjera thotë se “Shtëpia ime je ti, shtëpia ime ishe kanë që në fillim”.

Fjalët që zgjodhi Blero për të dashurën misterioze do t’i dëshironte çdo femër t’i dëgjonte.

Më poshtë keni postimin e plotë të Bleros.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë