Loading…

I zbulohet sekreti magjistarit që ndante trupat e njerëzve (Video)

  • 08/04/2017 | 21:59

I zbulohet sekreti magjistarit që ndante trupat e njerëzve (Video)

Magjistarët në rrugë e shohin si një mënyrë jetese faktin e të realizuarit numra magjikë në rrugë.


Ata përdorin metoda nga më të ndryshmet për të tërhequr audiencën dhe vëmendjen, por shpesh herë ndodh që teknikat e tyre të dështojnë.

Një video e postuar së fundmi në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendjen, ku shihet një magjistar i cili po realizonte numrin më të përkryer të magjisë, por rastësisht dhe për fat të keq, përfundoi duke ua treguar të gjithëve sekretin e tij.

Ai shfaqet tek audienca me numrin e tij magjik, që ka në qendër një person dhe “gjasmë” e ka të ndarë trupin e tij në dy pjesë.

Mirëpo, teksa ai mburret me magjinë e tij, dikush hedh fishekzjarre dhe ndodh ajo që nuk pritej. Ai u tregon të gjithëve mashtrimin e tij.

Shikoni videon e mëposhtme./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë