Loading…

Ia kënduan ‘akoma ty të dua’ për ditëlindje, ja reagimi i Bora Zemanit

  • 14/01/2022 | 08:27

Ia kënduan ‘akoma ty të dua’ për ditëlindje, ja reagimi i Bora Zemanit

Në ditëlindjen e Bora Zemanit ishin prezent miq, këngëtarë e fytyra tjera publike që u përkujdesën për ftesën e saj.


Aty ishin edhe Bruno dhe Klajdi që edhe kësaj here i kënduan këngë të dashuriës.

Për dallim prej herës së kaluar që kur Bruno filloi të këndonte këngën “Kush të ndau prej meje”, e që Bora u largua menjëherë, këtë herë ai e ka kënduar këngën “Akoma ty të dua”, e që Bora shihet duke kënduar bashkë me të.

Ndryshe, Bora sivjet ka qenë një prej moderatoreve më të komentuara. Shkak për këtë ka qenë lidhja me aktorin Donald Veshaj, i cili tash është me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë