Loading…

‘Ia kisha hekë nja 10 kilogram’, aktorja kosovare: Kam parë ëndërr duke u martuar me Ronaldon e vjetër

  • 30/11/2022 | 09:03

‘Ia kisha hekë nja 10 kilogram’, aktorja kosovare: Kam parë ëndërr duke u martuar me Ronaldon e vjetër

Aktorja Shote Baraliu, ka thënë se Ronaldo braziliani është lojtari i saj i preferuar, madje thotë se në kohën kur ai luante, e ka parë në ëndërr që do të martohej me të.


Baraliu thotë se shumë futbollistë i kanë pëlqyer përgjatë viteve, mirëpo Ronaldo është i preferuari i saj.

“Kam filluar për të parë futboll nga viti 1998 në kohën e luftës, e kom këqyr Ronaldon e vjetër, e kom dashtë shumë, kam parë edhe ëndrra duke u martuar me të , tash u bë i vjetër, është trashur”, ka thënë Baraliu në Klan Kosova.

“Për një muaj ia kisha hekë nja 10 kilogram (Ronados)”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë