Loading…

Ia kritikoi liderin: Kadrijaj e ashpër me Hoxhajn, e quan hajgarexhi

  • 23/01/2021 | 16:33

Ia kritikoi liderin: Kadrijaj e ashpër me Hoxhajn, e quan hajgarexhi

Kandidatja për deputete nga radhët e AAK’së, Time Kardijaj ka reaguar ndaj deklaratave të Enver Hoxhajt, i noiminuar për kryeministër nga Partia Demokratike e Kosovës(PDK), duke e quajtur hajgarexhi, shkruan Gazeta Metro.


Time Kadrijaj, i ka reaguar kandidatit për kryeministër nga PDK, pasi ky i fundit tha se Haradinaj i ka lënë rininë pa viza dhe e ka prishur Kosovën me Europën.

Kadrijaj në reagimin e saj ka cilësuar Hoxhajn si hajgarexhi.

Postimi i plotë:
Enver Hoxhaj eshte hajgarexhi. Ne karrieren e vet nuk ka lane dere pa çele me u anku per bashkepartiaket e tij nga UCK-ja, se po e marrin ne qafe Kosoven. Sot po mundohet me ua zane vendin. Po e zbehte eshte figura e tij me hape lufte me heronjte e Kosoves, siç eshte edhe Ramush Haradinaj, qe me Ameriken dhe Evropen e çliruan Kosoven e me ata edhe po e ndertojne../gazetametro.net

Enver Hoxhaj eshte hajgarexhi. Ne karrieren e vet nuk ka lane dere pa çele me u anku per bashkepartiaket e tij nga…

Posted by Time Kadrijaj on Saturday, January 23, 2021

Enver Hoxhaj: Nuk mund të kemi kryeministra si Haradinaj e Kurti që na prishën me Evropën dhe Amerikën

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë