Loading…

Ia kur pritet të bie bora e parë në Kosovë

  • 25/11/2021 | 20:35

Ia kur pritet të bie bora e parë në Kosovë

Parashikimi i motit për nesër (e premte), thuhet se mund të ketë reshje të borës.


Këtë e ka paralajmëruar ‘Prishtina Weather’, ku për nesër pritet mot kryesisht i vranët në mëngjes dhe me shi e në vise malore priten edhe reshje bore.

Ditën mbetet mot me vranësira, por me erë.  Vende-vende edhe me riga shiu.

Temperaturat minimale pritet të sillen rreth 3 gradë derisa ato maksimale mund të arrijnë deri në 7 gradë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë