Loading…
Ia përmendin Mimozën në Instagram, Seldi Qalliu ‘shpërthen’ nga nervoza
  • 06/11/2018 | 21:46

Ia përmendin Mimozën në Instagram, Seldi Qalliu ‘shpërthen’ nga nervoza

Ka vetëm pak muaj që Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra kanë ndarë rrugët.


Ishte Seldi ai që konfirmoi se fejesa me Mimozën kishte marrë fund, e këtë e konfirmoi në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”, ku dhe po merr pjesë.

“Është e vërtetë, unë dhe Mimoza jemi ndarë, por unë gëzoj respekt të madh për të dhe për familjen e saj”, u shpreh Seldi.

E duket se dhe komentet në rrjete sociale që kanë të bëjnë me Mimozën po e nervojnë Seldin, pasi janë të shumtë ata që e lënë fajtor atë për ndarjen.

Së fundmi Seldi ka publikuar një video ku shihet vet ai me moderatoren Anjeza Maja, e kjo gjë si ka pëlqyer si duket një komentuese e cila ka ofenduar këngëtarin.“Pihhhh kishe unë po qes goca ktu, Mimoza Shkodra është rrush, o kastravec” ka qenë komenti i saj, që si duket e ka nervozuar Seldin dhe nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“O injorante e kam shumë kollaj me t’bo block por po t’jap 1 keshillë…..shif punët e tuja shpinë tate dhe pastroje shpirtin e zi se mbake shumë erë të keqe!”, ka qenë përgjigja e Seldit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë