Loading…

Ia ‘uroi’ ditëlindjen Andit, Jasmina bën veprimin e papritur

  • 11/10/2021 | 11:42

Ia ‘uroi’ ditëlindjen Andit, Jasmina bën veprimin e papritur

Andi dhe Jasmina janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes në mediat rozë.


Kjo ndodhi pasi dyshja bën një ballafaqim në “Për’puthen”, pas katër muajve.

Andi, sot feston ditëlindjen ku në adresën e tij pranoi urime të shumta.

Ndër personat që u kujdesën ta urojnë edhe pse nuk kanë ndonjë afirmitet ishte edhe Jasmina. Ajo kishte publikuar në Instastory disa copë torte, ku në to kishte shkruar shkronjën A, duke lenë hapësirë për dyshime që këtë befasi të bukur ia ka dedikuar pikërisht atij.

Nuk kaluan shumë minuta ku duket se ajo u pendua duke e fshirë ketë postim.

Ndoshta e gjithë kjo ishte për të marr vëmendje apo ka ndonjë shpresë për ribashkim mes tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë