Loading…

Ibrahim Tatlises bëhet i gjallë pas shumë kohëve: Poston fotografi që askush nuk e ka pritur

  • 13/06/2019 | 19:32

Ibrahim Tatlises bëhet i gjallë pas shumë kohëve: Poston fotografi që askush nuk e ka pritur

Ibrahim Tatlises këngëtari i shumë dashur i të gjithëve  cili edhe pse ka kohë që është ndarë nga skena por prapë është ndër më të preferuarit, transmeton Gazeta Metro.


Së fundmi ai ka postuar një fotografi që jithë kanë qenë një befasi.

Ky i fundit u bë i gjallë pas shume vitesh në orët e vona dhe bisedoi për ca minuta me Tatlisesin, të cilin nuk e kishte takuar rreth 40 vjet.

“Nëse ju kujtohet, unë e ndava këtë foto ditë më parë teksa kërkoja ta takoja mikun tim të vjetër. Por, pasi lamë takimin, mora lajmin se Nesih Karatas ka ndërruar jetë. Shpresoj se varri tij të bëhet xhenet dhe u uroj shëndet miqve të tjerë”, ka shkruar në Instagram, Tatlises.

Familjarë e kanë vërtetuar se Karatasin ka pësuar një sulm në zemër teksa mezi priste të takohej me 65-vjeçarin./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë