Loading…
Ibrahimovic befason të gjithë me blerjen e re, del rrugëve me të |VIDEO
  • 08/08/2018 | 09:24

Ibrahimovic befason të gjithë me blerjen e re, del rrugëve me të |VIDEO

Zlatan Ibrahimovic po e gëzon në maksimum jetën në Kaliforni. Sulmuesi suedez i LA Galaxy, që po ndihmon skuadrën e tij në MLS me golat e shënuar, ka gjetur mënyrën për të plotësuar kapriçot e tij.

Bëma e fundit e tij është shëtitja në rrugët e Los Angelesit me “lodrën” e tij më të re: një Harley Davidson.

Ibra e publikoi videon e tij në rrjetin social “Instagram”, me futbollistin që shfaqej i mbrojtur me kaskën në kokë.

Rollin’ in LA

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë