Loading…

Ibrahimovic bën gafën e vitit: E huq portën në 5 metra afërsi

  • 24/01/2020 | 21:46

Ibrahimovic bën gafën e vitit: E huq portën në 5 metra afërsi

Zlatan Ibrahimovic ka bërë një gabim para portës, sonte në ndeshjen ndaj Brescias, duke humbur kështu një gol të sigurtë, transmeton Gazeta Metro. 


Ibrahimovic kishte shansin të zhbllokonte ndeshjen ndaj Brescias. Suedezi ka gabuar nga 5 metra larg duke mos i besuar syve.

Gjiganti ishte krejtësisht i lirë në zonë dhe nuk kishte shqetësimin e askujt, por bëri më të vështirën.

Pjesa e parë në mes Brescia dhe Milan u mbyll pa gola.

Më poshtë keni videon e këtij rasti. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë