Loading…

Ibrahimovic do kontratë të re, Milani skeptik

  • 30/12/2021 | 19:17

Ibrahimovic do kontratë të re, Milani skeptik

Zlatan Ibrahimovic është i gatshëm ta kalojë edhe një sezon në Milan, por kuqezinjtë janë të pavendosur dhe kërkojnë kohë.


Ndeshjet e para të vitit 2022 do të shërbejnë për ta kuptuar nëse sulmuesi suedez do të jetë në plan të Milanit edhe për sezonin tjetër. Por te Milani duken të pavendosur për momentin pasi kohëve të fundit ai nuk po kalon nëpër një formë të mirë, raporton “La Gazzetta dello Sport”.

Nëse shënon gola dhe bën paraqitje të mira, atëherë atij do t’i vazhdohet automatikisht kontratë për një vit.

Ibra ka bërë 14 paraqitje këtë edicion, ka realizuar 7 gola.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë