Loading…

Ibrahimovic e refuzon ofertën e Manchester United

  • 27/04/2017 | 16:34

Ibrahimovic e refuzon ofertën e Manchester United

Zlatan Ibrahimovic ka refuzuar të paguhet nga Manchester United, pas përfundimit të kontratës pasi është i lënduar.


The Sun shkruan se Mourinho i ka thënë 35-vjeçarit se do të paguhet edhe nëse nuk nënshkruan edhe për një vit dhe të vazhdojë rikuperimin nga lëndimi.

Por Ibra nuk dëshiron ta pranojë këtë gjest të mirë të klubit dhe të vazhdojë kontratën, pasi nuk do të paguhet në kohën kur nuk luan dhe nuk ka kontratë.

Pas kësaj flitet se aventura e Ibras në Old Trafford ka marrë fund.

Ai është lënduar në një ndeshje të Ligës së Evropës kundër Anderlechtit.

Ibra do të jetë nëntë muaj jashtë fushave he nuk do të luajë deri në vitin e ardhshëm./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë