Loading…

Ibrahimovic flet pas infektimit me COVID-19: Virusi e pati guximin të më sfidonte, ide e keqe

  • 24/09/2020 | 17:27

Ibrahimovic flet pas infektimit me COVID-19: Virusi e pati guximin të më sfidonte, ide e keqe

Zlatan Ibrahimovic ka reaguar ashtu siç di vetëm ai, pas njoftimit se kishte rezultuar pozitiv me COVID-19.


Futbollistët e Milanit u testuan dy herë, dje dhe sot, para ndeshjes së sontme kundër Bodo/Glimt, në kuadër të kualifikimeve të Ligës së Evropës.

Leandro Duarti rezultoi pozitiv me koronavirus gjatë ditës së djeshme, ndërsa sot ishte Ibrahimovic ai që doli të ishte i infektuar, anipse dje ishte negativ.

38-vjeçari ka bërë një reagim në rrjetin social Twitter, ashtu siç di vetëm ai.

”Unë rezultova negativ për Covid dje dhe pozitiv sot. Pa asnjë simptomë. Covid kishte guximin të më sfidonte. Ide e keqe”, shkroi ai.

Kaq ka mjaftuar nga Ibra që statusi i tij të bëhet viral në rrjetet sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë